Ślubne wzory paznokci

Jest to najlepszy moment dla każdej dziewczyny, aby zawiązać węzeł swojego życia z cudownym człowiekiem i jestem pewien, że zaplanowałeś wspaniałą ceremonię ślubną, wspaniałe przyjęcie i wszystko, aby uczynić go pamiętnym i specjalnym.

Ale, jeśli nie masz doskonały pierścień ślubny to nie martw się, można łatwo zaprojektować swój pierścień ślubny z migdałów paznokci. Tak, to jest możliwe, że nie trzeba będzie iść do salonu i poprosić ich, aby stworzyć idealny pierścień ślubny dla Ciebie.

Wedding Nail Designs

Nie musisz iść do salonu, aby uzyskać idealny pierścień ślubny, można łatwo zaprojektować go w domu. Wszystko czego potrzebujesz to białe tło, długopis i zmywacz do paznokci.

Pierwszym krokiem jest narysowanie linii od palca serdecznego do palca wskazującego, a następnie od palca środkowego do palca małego. Następnie trzeba narysować koło wokół linii. Następnie trzeba wyciąć okrąg za pomocą nożyczek. Po tym, trzeba wyciąć środkowy palec i pinkie. Na koniec trzeba namalować wzór, który narysowałeś na palcu serdecznym.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post na temat “Wedding Nail Designs”. Jeśli chcesz uzyskać jakiekolwiek informacje związane z obrączką ślubną to możesz bezpośrednio odwiedzić naszą stronę internetową.