Porady dla gości weselnych

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdego z nas, kiedy dzielimy się naszym życiem i stajemy się rodziną z naszymi bliskimi. Nie ma wątpliwości, że ślub to wspaniały czas na świętowanie i spędzanie czasu razem, ale rzecz w tym, że nie możemy być z naszymi rodzinami przez cały dzień i musimy spędzić czas z naszymi gośćmi. Ceremonia ślubna to tylko ułamek wesela.

Ceremonie ślubne są bardzo ważne w kulturze hinduskiej, ale dla nas Hindusów mamy mnóstwo tradycji i rytuałów, których należy przestrzegać. Jedną z najważniejszych tradycji jest to, że musimy mieć dom gościnny dla naszych gości i jest on nazywany kawęczynem.

Jeśli wybieramy się na wesele to lepiej zatrzymać się w pensjonacie weselnym, gdyż jest to szczególne miejsce, w którym poznamy gości weselnych i to oni pomogą nam sprawić, że nasze wesele będzie niezapomniane.

Kawęczyn jest tradycyjnym domem weselnym w Indiach i znajduje się w Varanasi. Kiedy odwiedzisz kawęczyn, poczujesz gościnność i przyjazność personelu i jest bardzo dobrze znany z pysznego jedzenia. Posiada wiele pokoi i jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów ludzi.

Kawęczyn ma wiele udogodnień, takich jak basen, siłownia, biblioteka, ogród, spa, jadalnia, sala modlitewna itp. Jest to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą spokojnie spędzić wakacje.

Jest wiele rzeczy, o których należy pamiętać przed wizytą w kawęczynie i nie jest to jedyna rzecz, o której należy pamiętać. Oto kilka wskazówek, którymi można się kierować będąc w kawęczynie.

1. Dress code:

Lepiej jest przestrzegać dress code kawęczyna, ponieważ ludzie będą oceniać cię na podstawie twojego ubioru, a to może prowadzić do zakłopotania i rozczarowania. Lepiej jest nosić indyjskie tradycyjne sukienki, ponieważ da ci to pozytywną i wygodną wibrację.

2. Zadbaj o pieniądze:

Ponieważ jest to popularne i znane miejsce, nie jest możliwe, że nie zostaniesz poproszony o swoje pieniądze i dane karty kredytowej. Tak więc, trzeba zachować swoje karty kredytowe, karty debetowe i gotówkę bezpiecznie i nie zostawiaj ich nigdzie.

3. Nie spodziewaj się wszystkiego:

Nie jest dobrym pomysłem oczekiwanie zbyt wiele od kawęczyna, ponieważ nie jest to pięciogwiazdkowy hotel. Należy zachować otwarty umysł i nie oczekiwać zbyt wiele od kawęczyna.

Wnioski:

Kawęczyn to wspaniałe miejsce i jest to obowiązkowe miejsce dla każdego gościa uczestniczącego w ceremonii ślubnej. Mam nadzieję, że pobyt w kawęczynie spodoba się Wam tak samo jak mi.