Pomysły na oryginalne wesele w stylu lat 80

Pomysły na oryginalne wesele w stylu lat 80

Oryginalne wesela w stylu lat 80 stają się coraz bardziej popularne wśród młodych par. Wiele osób decyduje się na organizację takiego ślubu, ponieważ chcą ożywić atmosferę, wprowadzić retro klimat i zaskoczyć swoich gości. Jeśli i Ty jesteś zainteresowany/a pomysłami na oryginalne wesele w stylu lat 80, to koniecznie przeczytaj ten artykuł!

  1. Dekoracje i motywy

Pierwszym pomysłem na oryginalne wesele w stylu lat 80 są odpowiednie dekoracje i motywy. Ważne jest, aby cała oprawa była nasycona intensywnymi barwami, neonowymi światłami i wzorami charakterystycznymi dla tamtej dekady. Można wykorzystać motywy geometryczne, neonowe rurki, neonowe kolorowe świetlówki i wiele innych elementów, które przypomną gościom lata 80.

  1. Stylizacja młodej pary i gości

Drugim pomysłem na oryginalne wesele w stylu lat 80 jest stylizacja młodej pary i gości. Para młoda może ubrać się w stroje charakterystyczne dla tamtej epoki, takie jak dżinsowe kurtki, legginsy czy rozpinane bluzy. Goście również mogą wziąć udział w zabawie, ubierając się na wzór lat 80. To na pewno wprowadzi wspaniałą atmosferę i będzie świetną zabawą dla wszystkich uczestników wesela.

  1. Dyskoteka i muzyka lat 80

Trzecim pomysłem na oryginalne wesele w stylu lat 80 jest zorganizowanie prawdziwej dyskoteki z muzyką lat 80. Można wynająć DJ-a, który zagra największe przeboje tamtej dekady. Goście będą mogli tańczyć do utworów takich artystów jak Michael Jackson, Madonna czy Queen. Aby wprowadzić dodatkową atrakcję, można również zorganizować konkurs na najlepszy taniec czy odgadnięcie tytułów utworów.

  1. Japoński lounge bar

Czwartym pomysłem na oryginalne wesele w stylu lat 80 jest stworzenie japońskiego lounge baru. W tamtym okresie pojawiła się moda na kulturę japońską, dzięki filmom takim jak “Karate Kid” czy “Blade Runner”. Można zaprosić gości do japońskiego namiotu, gdzie będą mogli spróbować sushi, sake i innych japońskich specjałów. To na pewno zaskoczy i zachwyci wszystkich uczestników wesela.

  1. Retro fotobudka

Piątym pomysłem na oryginalne wesele w stylu lat 80 jest stworzenie retro fotobudki. Wynajęcie takiej atrakcji na wesele pozwoli gościom uwiecznić zabawne chwile i stworzyć niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Fotobudka powinna być stylizowana na lat 80, z dodatkami takimi jak peruki, okulary w stylu retro czy charakterystyczne gadżety.

  1. Gra planszowa

Szóstym pomysłem na oryginalne wesele w stylu lat 80 jest zorganizowanie gry planszowej dla gości. W tamtym okresie pojawiło się wiele popularnych gier, takich jak “Monopoly”, “Scrabble” czy “Twister”. Można stworzyć specjalną planszę i zaprosić gości do wspólnej zabawy. To na pewno ożywi atmosferę imprezy i zapewni świetną rozrywkę dla wszystkich uczestników wesela.

  1. Kącik VHS

Siódmym pomysłem na oryginalne wesele w stylu lat 80 jest stworzenie kącika VHS. W tamtym okresie filmy VHS były bardzo popularne. Można stworzyć specjalne miejsce, w którym goście będą mogli obejrzeć kultowe produkcje tamtej dekady. To na pewno wywoła nostalgia i będzie świetnym elementem rozrywki podczas wesela.

Podsumowując, pomysły na oryginalne wesele w stylu lat 80 są bardzo atrakcyjne i cieszą się dużym zainteresowaniem. Dekoracje i motywy, stylizacja młodej pary i gości, organizacja prawdziwej dyskoteki z muzyką lat 80, japoński lounge bar, retro fotobudka, gra planszowa i kącik VHS to tylko niektóre propozycje, które można wykorzystać. Taki ślub na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem dla młodej pary i wszystkich gości.