Świąteczny Podarunek

Świąteczny Podarunek Powiększ do pełnego rozmiaru

Skład:

  • Cubo Seleccion Tempranillo- czerwone wytrawne wino z regionu La Mancha w Hiszpanii. Uprawiane tam Temprenillo potrafi rozwinąć skrzydła i pokazać bukiet aromatów, w których skład wchodzą słodkie nuty wanilii i lukrecji, jagód czy kawy. 7 miesięcy w beczce dodatkowo dodaje temu winu charakter. Na finiszu wyczuwalna mleczna czekolada i syrop klonowy
  • LINDT Lindor Milk Cornet Bombonierka -wyjątkowe pralinki zostały przygotowane przez prawdziwych czekoladowych ekspertów prosto ze Szwajcarii. Słodkie kuleczki to 100% gęstej, mlecznej czekolady, która wprost rozpływa się w ustach. Całość znajduje się w niezwykle atrakcyjnym i eleganckim opakowaniu.
  • Belgijskie Praliny-pyszne czekoladki zostały wykonane z naturalnych składników. Każda z pralinek pod kruchą czekoladową skorupką skrywa oryginalne, aksamitne nadzienie.
  •  2 x Słodka Pokusa Wiśnie w likierze  Magnat-ten wyjątkowe czekoladki zachwyca  każdego nie tylko idealnym smakiem, ale także swoim wyglądem. Czekoladki o atrakcyjnym kształcie znajdują się w niezwykle eleganckim opakowaniu, które podkreśli charakter każdej specjalnej okazji.

Więcej szczegółów

160,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.