Kosz Wspaniałości

Kosz Wspaniałości Powiększ do pełnego rozmiaru

Skład:

  • Tonino Rose Półsłodkie- kompozycja odmian Nero d’Avola i Frappato z zachodniej części Sycylii. Wino o pięknej, połyskliwej szacie pełne aromatów kwiatów, czerwonych owoców i jabłek. Delikatnie słodkie i lekkie z przyjemnym, owocowym posmakiem. Należy serwować schłodzone.
  • Tonino Bianco Półsłodkie- kompozycja odmian Cataratto, Grecanico i Inzolia z zachodniej części Sycylii. Aby otrzymać półsłodki smak w procesie winifikacji dodawany jest świeży moszcz odmiany Moscato. Wino o jasnosłomkowej i połyskliwej szacie, pełne aromatów owoców tropikalnych, jabłek, białych kwiatów i cytrusów. Delikatnie słodki i lekki smak. Należy serwować schłodzone.
  • LINDT Lindor Milk Cornet Bombonierka -wyjątkowe pralinki zostały przygotowane przez prawdziwych czekoladowych ekspertów prosto ze Szwajcarii. Słodkie kuleczki to 100% gęstej, mlecznej czekolady, która wprost rozpływa się w ustach. Całość znajduje się w niezwykle atrakcyjnym i eleganckim opakowaniu.
  • Belgijskie Praliny-pyszne czekoladki zostały wykonane z naturalnych składników.Każda z pralinek pod kruchą czekoladową skorupką skrywa oryginalne, aksamitne nadzienie.
  • 2x Czekolada deserowa Merci- wyjątkowe, osobno pakowane 4 mini tabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych. Spróbuj czekolady łączącej wyjątkowy smak ciemnej czekolady.
  • Lindt Lindor Serce- praliny  czekolady mlecznej z delikatnie rozpływającym się nadzieniem pozwalają poczuć smak czekoladowych marzeń. Aksamitne, rozpływające się w ustach nadzienie ukryte zostało w przepysznej otoczce z czekolady Lindt. 
  • Słodka Pokusa Wiśnie w likierze  Magnat-ten wyjątkowe czekoladki zachwyca  każdego nie tylko idealnym smakiem, ale także swoim wyglądem. Czekoladki o atrakcyjnym kształcie znajdują się w niezwykle eleganckim opakowaniu, które podkreśli charakter każdej specjalnej okazji.

 

Więcej szczegółów

245,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.