Błękitna Bryza

Błękitna Bryza Powiększ do pełnego rozmiaru

Skład:

  • Wino Czerwone Tempranillo Merlot CT, 2014 - wino czerwone Tempranillo Merlot CT o kolorze czerwonym wiśniowym i średniej warstwie z tonami fioletowymi. W zapachu odznaczają się dojrzałe czerwone owoce przypominające kompot. Z ustach o delikatnym smaku, harmonijnym, okrągłym i słodkim. Długie i trwałe o wpływach minerałów i bardzo owocowe. Uzyskało złotą nagrodę selekcyjną na Premios Gran Selección 2014 de Castilla La Mancha. Hiszpańska nazwa: "Vino tinto Tempranillo Merlot CT, 2013 D.O Castilla".
  • Czekolada deserowa z migdałami prażonymi- wzór na tym opakowaniu inspirowany jest  tradycyjną wycinanką opoczyńską. Region opoczyński to bogaty krajobrazowo obszar  położony między Wyżyną Małopolską i Niziną Mazowiecką.
  • Czekolada pełno mleczna słonecznikiem prażonym-  wzór na tym opakowaniu inspirowany jest tradycyjnym haftem kaszubskim. Kaszuby to malowniczy region położony w północnej części Polski, intrygujący swoją językową i kulturową odmiennością.
  • Czekolada deserowa z wiśniami- wzór na tym opakowaniu inspirowany jest tradycyjną wycinanką łowicką. Centralnie położony region łowicki jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych obszarów kulturowych w Polsce.

Więcej szczegółów

135,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.