Romantyczna Przygoda

Romantyczna Przygoda Powiększ do pełnego rozmiaru

Skład :

  • Heiderer Zweigelt Wagramer Selekt –wino o głębokiej ciemnoczerwonej barwie z fioletowymi refleksami, o wspaniałym, bardzo owocowym aromacie i wyraźnym bukiecie z mocnymi i dojrzałymi taninami pochodzącymi z dębiny (leżakuje 6 miesięcy w dużych dębowych beczkach ). Doskonale komponuje się z szynką, potrawami kuchni włoskiej, smażonym pasztetem z dzika i gęsią. Należy serwować je w temperaturze 15 stopni. 
  • Woda różana  - House of Orient- wyobraź sobie zapach najpiękniejszej róży. W chłodne, jesienne wieczory kilka jej kropli dodanych do herbaty przywoła wspomnienie lata. Zaś w upalne dni, woda różana w wodzie z lodem smacznie ukoi pragnienie. Przez cały rok zaczaruje ciasta, marcepany i desery.
  • Czekolada deserowa Merci- wyjątkowe, osobno pakowane 4 mini tabliczki, delikatnie rozpływające się w ustach, w ośmiu wyśmienitych wariantach smakowych. Spróbuj czekolady łączącej wyjątkowy smak ciemnej czekolady.
  • Świeca zapachowa Lawenda-świeca w szklanym pojemniku o subtelnym zapachu ogrodowej lawendy, stworzonym na specjalne zamówienie brytyjskiej firmy Price's London. 

Więcej szczegółów

155,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.