Lawendowa Dobroć

Lawendowa Dobroć Powiększ do pełnego rozmiaru
  •  Finca Tempranal Tempranillo-  świeże i proste wino ze szczepu Tempranillo skomponowane z owoców zbieranych z 12-letnich krzewów po czym winifikowane w tankach ze stali nierdzewnej. Szata o średniej intensywności w kolorze wiśni z purpurowymi refleksami. W nosie czyste i intensywne aromaty czerwonych owoców – truskawki i tarniny. Usta łagodnie wytrawne, zbalansowane i soczyste z dobrą kwasowością i eleganckimi, dojrzałymi taninami. Przyjemny i owocowy posmak.
  • Czekolada Premium Chocolate, Cortez - pyszna belgijska czekolada, aromatyczne bakalie i prawdziwe owoce. 85g
  • Ser Camembert Castello-to miękki i delikatny ser pleśniowy o kremowym miąższu, otoczony białą, aksamitną skórką. Posiada śmietankowy smak i pieczarkowy zapach. Idealnie nadaje się na deskę serową, w szczególności w połączeniu z owocami oraz winem.
  • Pieprz Zielony Beach Flower-pieprz zielony w zalewie ma wyszukany lekko palący, odświeżający smak. Pieprz zielony to super dodatek do mięsa, ryb, zup, gulaszu i sałatek.
  • Pieprz Czerwony Beach Flower- pieprz czerwony idealnie pasuje do pieczeni, marynat i sosów. Możliwość zastosowania na różne sposoby pozwala na przygotowanie wykwintnych dań głównych, bądź pomysłowych przystawek charakteryzujących się łagodnym smakiem i bogatym aromatem.

Więcej szczegółów

115,00 zł

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.