Bogactwo Smaków

Bogactwo Smaków Powiększ do pełnego rozmiaru

Duży, bogaty kosz pełen przyjemności.... w środku urozmaicona kompozycja produktów pozwalających rozkoszować się pysznymi smakami przez długi czas.

Skład:

  • Hennessy Very Special -energia i nowoczesność w najbardziej klasycznej formie. Ponad 40 destylatów z okresem dojrzewania do 8 lat. Orzeźwiający smak siły i elegancji, aromaty drewna,orzecha laskowego i wanilii. To właśnie Hennessy V.S, nr 1 wśród koniaków na świecie.
  •   Neos Country Corona - cygara wyprodukowane w Belgii przez Vandermarliere N.V. Zapakowane są w metalowe tuby z osłonkami cedrowymi.
  • Belgijskie Praliny-pyszne czekoladki zostały wykonane z naturalnych składników. Każda z pralinek pod kruchą czekoladową skorupką skrywa oryginalne, aksamitne nadzienie.
  • Ferrero Rocher- to wyjątkowy specjał, który powstał z miłości do... dobrego smaku. To wykwintna kuleczka z chrupiącego wafelka obsypana kruszonymi orzechami laskowymi, skrywająca orzeszek zatopiony w kremowym nadzieniu. Elegancję tego smakołyku podkreśla wytworne opakowanie.
  • Czekolada Lindt Excellence 85% cocoa- czekolada najwyższej jakości, zawierającea 85% kakao z cukrem trzcinowym. Produkt dla tych, którzy cenią czarną czekoladę za jej niepowtarzalny smak. Zawiera bogate aromaty ziarna kakaowego z intensywnym, gorzkim smakiem i aromatem lukrecji.
  • Słodka Pokusa Advocat  Magnat-ten wyjątkowe czekoladki zachwyca  każdego nie tylko idealnym smakiem, ale także swoim wyglądem. Czekoladki o atrakcyjnym kształcie znajdują się w niezwykle eleganckim opakowaniu, które podkreśli charakter każdej specjalnej okazji.


Więcej szczegółów

300,00 zł

2 Inne produkty w tej samej kategorii:

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.