Salsa Mexicana

Salsa Mexicana Powiększ do pełnego rozmiaru

 Nietypowy kosz łączący wyśmienitą meksykańską tequile z wytrawnymi produktami z Hiszpanii. Kosz będzie najlepszym sposobem na wyrażenie wdzięczności najbliższym.. i nie tylko.

Skład:

  •  Alma Azteca Reposado Tequila-Tequila z destylarni TEQUILERA EL TRIANGULO powstaje z wyselekcjonowanych, dojrzałych (minimum 6 lat) roślin najlepszej – najsłodszej odmiany AGAVA WEBER. Alma Reposado jest beczkowana przez 6 miesięcy i powstała z agawy(80%) i trzciny cukrowej (20%).
  • Pieprz Zielony Beach Flower-pieprz zielony w zalewie ma wyszukany lekko palący, odświeżający smak. Pieprz zielony to super dodatek do mięsa, ryb, zup, gulaszu i sałatek.
  • Pieprz Czerwony Beach Flower- pieprz czerwony idealnie pasuje do pieczeni, marynat i sosów. Możliwość zastosowania na różne sposoby pozwala na przygotowanie wykwintnych dań głównych, bądź pomysłowych przystawek charakteryzujących się łagodnym smakiem i bogatym aromatem.
  • Sos Louisiana Gold Tabasco -czerwony sos Louisiana jest w 100% naturalny. Połączenie ostrych czerwonych papryczek tabasco i octu daje bardzo ostry, lekko kwaskowaty smak. Nada każdej potrawie meksykańskiego charakteru, a drinki z dodatkiem chilli nabiorą prawdziwej "mocy".

 

Więcej szczegółów

190,00 zł

14 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.