Skrzyneczka Babuni

Skrzyneczka Babuni Powiększ do pełnego rozmiaru

Rozgrzewający miód pitny i domowej produkcji specjały tworzą urokliwy zestaw, który doskonale sprawdzi się w długie zimowe wieczory. Całość równoważy nieco wytrawniejsze w smaku nalewka staropolska, przyjemnie kontrastującą z resztą kompozycji.

Skład:

  • Miód Pitny Kurpiowski- produkowany z miodu pszczelego nektarowego o łagodnym smaku. Kilkuletni okres dojrzewania zapewnia mu głębię smaku i aromatu.
  • Nalewka Staropolska Malinowa- to smak rzadkiej odmiany malin wygrzanych na słońcu, przekonywująca barwa i aromat sadu malinowego.
  • Słoik Fig z Koniakiem - pachnące, słoneczne figi z odrobiną koniaku. Koniak nadaje im wytrawnego smaku i aromatu dębowej beczki.
  • Syrop Malinowy-domowe syropy z malin dają wyjątkowy smak i zapach. Tradycyjne syropy produkowane są w taki sposób, by zachowały jak najwięcej witamin i składników odżywczych.
  • Dwa Słoiki Powideł Węgierkowych- dzięki dużej zawartości prawdziwych węgierek i niewielkiej zawartości cukru tradycyjne konfitury ze śliwek charakteryzują się wyśmienitym smakiem i aromatem.

Więcej szczegółów

198,00 zł

14 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.