Milano

Milano Powiększ do pełnego rozmiaru

Niezaprzeczalną przyjemnością dla obdarowanego będzie możliwość skosztowania włoskich smaków. Ten wyjątkowy kosz upominkowy kryje w sobie delikatesy z odległych krajów oraz wspaniałe węgierskie wino.

Skład:

  • Beres Tokaji Magita Cuvee- Podczas tureckiej okupacji w Erdobenye żyła niezwykła dziewczyna, która była nie tylko piękna, ale i bardzo odważna. Tej legendarnej postaci dedykowane jest to wspaniałe, słodkie wino będące kompozycją gron typowych dla winnic tokajskich. Poj.: 0.5 l, alk: 12%
  • 2x Oliwa Goya Extra Virgin- to królowa wśród wszystkich oliw. Sprawdza się zarówno na ciepło, jak i dodana do sałatek czy dipów. Trudno sobie wyobrazić dania kuchni włoskiej czy greckiej bez oliwy Extra Virgin.
  • Pieprz Zielony Beach Flower-pieprz zielony w zalewie ma wyszukany lekko palący, odświeżający smak. Pieprz zielony to super dodatek do mięsa, ryb, zup, gulaszu i sałatek.
  • Pieprz Czerwony Beach Flower- pieprz czerwony idealnie pasuje do pieczeni, marynat i sosów. Możliwość zastosowania na różne sposoby pozwala na przygotowanie wykwintnych dań głównych, bądź pomysłowych przystawek charakteryzujących się łagodnym smakiem i bogatym aromatem.

Więcej szczegółów

160,00 zł

8 Inne produkty w tej samej kategorii:

Poprzednie
Następne

*Opakowanie może ulec zmianie w zależności od stanów magazynowych.

**Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.

***Istniej możliwość zamiany produktów na życzenie klienta.