Aktywne filtry

Zestaw i z kawą

Eleganckie kosze delikatesowe

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas uwielbia prezenty – zarówno wtedy, gdy sam je dostaje, jak i wtedy, gdy przekazuje je bliskiej osobie. UpominkowyKosz.pl jest miejscem, w którym pomagamy wszystkim miłośnikom pięknych prezentów, oferując między innymi ekskluzywne kosze delikatesowe, które dzięki niezwykle bogatej i różnorodnej zawartości, będą w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób.Nasza oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, którzy poszukują wspaniałego prezentu na dowolną okazję – np. święta, urodziny, imieniny czy rocznicę, jak również klientów biznesowych, którzy za pomocą kosza delikatesowego chcą obdarować swoich klientów, pracowników czy partnerów biznesowych. Ogromna różnorodność rozwiązań sprawia, że każdy znajdzie w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie i konkretnej osoby.Kosze delikatesowe idealne na prezent

Dlaczego warto zainwestować w kosz delikatesowy? Przede wszystkim z powodu jego zawartości – jest to upominek, na który składają się różnego rodzaju wyroby – zarówno smaczne, markowe czekoladki, jak również kawy, herbaty, wina bezalkoholowe, konfitury i inne wyroby. Naszym celem było tworzenie takich zestawów upominkowych, w skład których wchodzić będą wyłącznie najwyższej jakości produkty od cenionych firm – w ten sposób masz pewność, że inwestujesz w rozwiązanie ekskluzywne, które z całą pewnością zachwyci obdarowywaną osobę.Chcąc odpowiednio zaprezentować jakość i różnorodność naszych zestawów upominkowych, wymienimy kilka tych, które cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem klientów. Mowa tutaj o:

          - Zestawie „Santos”, w którym znajdziesz czekoladę Cortez, kawę naturalną brazylijską, oliwę z oliwek Omega, filety z sardeli z kaparami, pasztet z borowikami oraz oliwki zielone;

          - Zestawie „Barrels” z winem bezalkoholowym Barrels and Drums, czekoladą Cortez i kawą naturalną Columbia;

          - Zestawie „Figaro”, w skład którego wchodzi kawa naturalna Brasil, oliwki czarne i zielone, ocet balsamiczny, a także anchovies z kaparami;

          - Zestawie „Goya” z winem bezalkoholowym Barrels and Drums, kawą naturalną Brasil, konfiturami w różnych smakach, kawiorem czerwonym, kaparami oraz oliwkami zielonymi;

          - Zestawie „Figa Królewska”, w którym znajdują się czekolada Lindt, kawa Columbia Brasil Santos, kawa Excelsio, konfitura z figi królewskiej czy Rafaello.Wspaniały smak i ogromna różnorodność to coś co sprawia, że nasza oferta cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Oczywiście to nie wszystko, co znajdziesz w naszym sklepie – zachęcamy do zapoznania się również z innymi zestawami!Jednak nie tylko to, co w środku sprawia, że kosze delikatesowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów. Zadbaliśmy bowiem również o to, aby ich opakowania prezentowały się pięknie i przyciągały wzrok. Wykorzystaliśmy urokliwe koszyki wiklinowe, a także eleganckie pudełka i skrzynki drewniane o różnych wymiarach oraz pojemnościach, które będą służyły użytkownikowi do różnych celów – np. przechowywania alkoholu czy domowych drobiazgów.Co więcej, jesteśmy w stanie nanieść na każdy kosz delikatesowy różnego rodzaju treści, a nawet logo Twojej firmy. Jeżeli chcesz, możemy dołączyć do niego również liścik z życzeniami dla wybranej osoby – w ten sposób spersonalizujesz upominek i sprawisz, że bliska Ci osoba będzie jeszcze szczęśliwsza.Dlaczego kosz delikatesowy?

          - Jest to wyjątkowy upominek, w skład którego wchodzą wyłącznie odpowiednio wyselekcjonowane, markowe produkty – w tym czekoladki, kawy i herbaty, wina bezalkoholowe, a nawet konfitury i pasztety z górnej półki.

          - Dzięki ogromnej różnorodności dostępnych zestawów upominkowych, każdy ma możliwość znalezienia rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb – to prezent idealny nie tylko dla ukochanej, dziecka czy rodzica, ale również pracownika, klienta albo partnera biznesowego!

          - Kosz delikatesowy to nie tylko wyjątkowa zawartość, ale również piękne pakowanie, które zachwyci każdego.

         - Zestawy dostępne są w atrakcyjnych cenach, sprawdzą się na różne okazje i będą doskonałą alternatywą dla tych osób, które nie mają pomysłu na prezent.Zapraszamy do sprawdzenia oferty na UpominkowyKosz.pl!

Jeżeli poszukujesz wyjątkowego upominku dla kogokolwiek i chcesz uczcić dane wydarzenie, kosz delikatesowy, zawierający ekskluzywne produkty, będzie z całą pewnością doskonałym pomysłem. Zapewniamy wiele różnorodnych produktów, atrakcyjne ceny oraz błyskawiczną dostawę – sprawdź sam, zapoznając się z ofertą!